Čas na serveru 14:43:13

Linka Scheithauerová-Procházková
Dítě

Id: 134016

Dítě

  •  / Dítě / Linka Scheithauerová-Procházková

olej/dřevo, rozměr 32 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně, poškozený rám, drobné prasklinky v obraze

zobrazeno: 633x

Vyvolávací cena:

9 000