Čas na serveru 18:31:37

Louis Eugéne De Beaune
Motiv z Giverny

Id: 104902

Motiv z Giverny

  •  / Motiv z Giverny / Louis Eugéne De Beaune

olej/plátno, rozměr 33,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1896, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 55