Čas na serveru 09:20:13

Louis Icart
Dívka

Id: 112118

Dívka

  •  / Dívka / Louis Icart
  •  / Dívka / Louis Icart
  •  / Dívka / Louis Icart

litografie/papír,, rozměr tisku 33 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozeno hnědými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1600x

Vyvolávací cena:
900