Čas na serveru 05:43:10

Louis Icart
Dívka s papoušky

Id: 1755

Dívka s papoušky

  •  / Dívka s papoušky / Louis Icart

kolorovaná litografie/papír, rozměr oválu 35,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, lehce zažloutlý list, původní stav

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:
1 200

4 800