Čas na serveru 00:17:23

Louis Icart
Loučení

Id: 49401

Loučení

  •  / Loučení / Louis Icart
  •  / Loučení / Louis Icart
  •  / Loučení / Louis Icart

barevná litografie/papír, velikost tisku 44,5 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2330x

Vyvolávací cena:
1 800

15 000