Čas na serveru 06:44:03

Louis Touchagues
Akt

Id: 249003

Akt

  •  / Akt / Louis Touchagues
  •  / Akt / Louis Touchagues
  •  / Akt / Louis Touchagues

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 63 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 965x

Vyvolávací cena: