Čas na serveru 13:08:40

Louis Van Engelen
Na okraji lesa

Id: 145415

Na okraji lesa

  •  / Na okraji lesa / Louis Van Engelen

olej/plátno/podloženo dřevem, rozměr 36 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2208x

Vyvolávací cena:

10 500