Čas na serveru 00:42:38

Louisa Piepenhagen
V parku

Id: 358009

V parku

  •  / V parku / Louisa  Piepenhagen

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1915x

Vyvolávací cena:

11 000

Příhozy: 48