Čas na serveru 19:01:20

Lubomír Procházka
Staňkovský rybník

Id: 72037

Staňkovský rybník

  •  / Staňkovský rybník / Lubomír Procházka

olej/sololit, rozměr 36 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 1528x

Vyvolávací cena:
500

1 650