Čas na serveru 22:27:51

Luboš Moravec
Sedící

Id: 387311

Sedící

  •  / Sedící / Luboš Moravec
  •  / Sedící / Luboš Moravec
  •  / Sedící / Luboš Moravec

kolorovaná bronzová plastika/mramorový podstavec, výška 20 cm, výška s podstavcem 23 cm, značeno monogramem ve spodní části, mramorový podstavec poškozený

zobrazeno: 1695x

Vyvolávací cena: