Čas na serveru 13:21:38

Luboš Plný
Stigma

Id: 367303

Stigma

  •  / Stigma / Luboš Plný
  •  / Stigma / Luboš Plný
  •  / Stigma / Luboš Plný

olej/plátno, rozměr 110 x 86 cm, značeno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1473x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 65