Čas na serveru 09:08:42

Luboš Synecký
Za mostem v Písku

Id: 1784

Za mostem v Písku

  •  / Za mostem v Písku / Luboš Synecký

olej/plátno, rozměr plátna 72 x 110 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2922x

Vyvolávací cena:
1 800

10 500