Čas na serveru 01:22:49

Lucie Klímová
Jarní idyla

Id: 64814

Jarní idyla

  •  / Jarní idyla / Lucie Klímová

olej/deska, rozměr 27,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, přiložen darovací dopis malířky

zobrazeno: 2293x

Vyvolávací cena:
1 800