Čas na serveru 21:17:19

Lucie Klímová
Jilemnice pod Lysou horou

Id: 2309

Jilemnice pod Lysou horou

  •  / Jilemnice pod Lysou horou / Lucie Klímová

olej/plátno, rozměr 100 x 63 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2340x

Vyvolávací cena:

11 500