Čas na serveru 04:14:29

Lucie Klímová
Kamený přívoz

Id: 53410

Kamený přívoz

  •  / Kamený přívoz / Lucie Klímová

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno vzadu 1940, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2808x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500