Čas na serveru 10:08:49

Lucie Klímová
Pod Ralskem

Id: 77002

Pod Ralskem

  •  / Pod Ralskem / Lucie Klímová

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1617x

Vyvolávací cena:
1 200

1 600