Čas na serveru 11:18:28

Lucie Klímová
Pohled z Petřína

Id: 38201

Pohled z Petřína

  •  / Pohled z Petřína / Lucie Klímová

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1818x

Vyvolávací cena:

1 700