Čas na serveru 10:15:53

Luděk Buriánek
Země II.

Id: 264918

Země II.

  •  / Země II. / Luděk Buriánek
  •  / Země II. / Luděk Buriánek
  •  / Země II. / Luděk Buriánek
  •  / Země II. / Luděk Buriánek

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno ve spodní části, autorsky olištováno

zobrazeno: 951x

Vyvolávací cena:

2 200