Čas na serveru 13:29:22

Luděk Marold
Dáma s kožešinou

Id: 151301

Dáma s kožešinou

  •  / Dáma s kožešinou / Luděk Marold

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 9,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní rámování, na spodní straně rámu štítek, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 1822x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 50