Čas na serveru 12:40:34

Luděk Marold
Dáma s křeslem

Id: 127313

Dáma s křeslem

  •  / Dáma s křeslem / Luděk Marold

olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3391x

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Příhozy: 95