Čas na serveru 10:14:58

Luděk Marold
Dámy v Paříži

Id: 2061

Dámy v Paříži

  •  / Dámy v Paříži / Luděk Marold

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze

zobrazeno: 3948x

Vyvolávací cena:
55 000

100 000