Čas na serveru 03:32:55

Luděk Marold
Fiakrista

Id: 404504

Fiakrista

  •  / Fiakrista / Luděk Marold
  •  / Fiakrista / Luděk Marold
  •  / Fiakrista / Luděk Marold

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2641x

Vyvolávací cena:

18 000