Čas na serveru 20:54:58

Luděk Marold
Gentleman s dámou

Id: 1457

Gentleman s dámou

  •  / Gentleman s dámou / Luděk Marold

kombinovaná technika/akvarel/tempera/tuš, rozměr ve výřezu 38 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4078x

Vyvolávací cena:
10 000

14 500