Čas na serveru 03:41:58

Luděk Marold
Kuchařky

Id: 164501

Kuchařky

  •  / Kuchařky / Luděk Marold
  •  / Kuchařky / Luděk Marold
  •  / Kuchařky / Luděk Marold
  •  / Kuchařky / Luděk Marold
  •  / Kuchařky / Luděk Marold
  •  / Kuchařky / Luděk Marold

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítka, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 1899x

Vyvolávací cena:

24 000