Čas na serveru 09:12:05

Luděk Marold
Lekníny

Id: 83204

Lekníny

  •  / Lekníny / Luděk Marold
  •  / Lekníny / Luděk Marold
  •  / Lekníny / Luděk Marold
  •  / Lekníny / Luděk Marold

litografie/papír, rozměr tisku 42,5 x 31,8 cm, značeno v tisku, popsáno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, lehce poškozený rám, v minulosti v půlce přeloženo

zobrazeno: 2876x

Vyvolávací cena:
1 800

3 900