Čas na serveru 21:03:41

Luděk Marold
Na Petříně

Id: 2216

Na Petříně

  •  / Na Petříně / Luděk Marold
  •  / Na Petříně / Luděk Marold

nesignováno, akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4396x

Vyvolávací cena:
12 000

44 100