Čas na serveru 08:41:45

Luděk Marold
Návrh obálky pro román E. Zoly

Id: 297002

  •  / Návrh obálky pro román E. Zoly / Luděk Marold

akvarel/lepenka, rozměr 23,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno v ploše, popis též na zadní straně viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2618x

Vyvolávací cena:
2 800

15 900