Čas na serveru 00:24:36

Luděk Marold
Odpočívající šermíř

Id: 32916

Odpočívající šermíř

  •  / Odpočívající šermíř / Luděk Marold

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 21 cm, signováno vlevo dole Marold Paris, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 9130x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 49