Čas na serveru 23:28:26

Luděk Marold
Pošťák

Id: 101001

Pošťák

  •  / Pošťák / Luděk Marold
  •  / Pošťák / Luděk Marold
  •  / Pošťák / Luděk Marold

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, poškozen obraz i rám, znečištěno pod sklem, pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 1657x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 49