Čas na serveru 10:35:29

Luděk Marold
Pouliční kejklířka

Id: 32915

Pouliční kejklířka

  •  / Pouliční kejklířka / Luděk Marold

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21 cm, signováno vpravo dole Marold Paris, paspartováno, zaksleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1535x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 55