Čas na serveru 03:46:04

Luděk Marold
Při rozhovoru

Id: 34501

Při rozhovoru

  •  / Při rozhovoru / Luděk Marold

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 26 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 8908x

Vyvolávací cena:

20 000