Čas na serveru 04:54:21

Luděk Marold
Rybářka

Id: 468406

Rybářka

  •  / Rybářka / Luděk Marold
  •  / Rybářka / Luděk Marold
  •  / Rybářka / Luděk Marold

kresba/papír, rozměr (ovál) 18 x 14 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 657x

Vyvolávací cena:

10 000