Čas na serveru 02:57:09

Luděk Marold
Studie

Id: 386409

Studie

  •  / Studie / Luděk Marold
  •  / Studie / Luděk Marold
  •  / Studie / Luděk Marold
  •  / Studie / Luděk Marold

kresba tužkou/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno monogramem vpravo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis

zobrazeno: 1633x

Vyvolávací cena:

16 000