Čas na serveru 23:30:37

Luděk Marold
Studie

Id: 88607

Studie

  •  / Studie / Luděk Marold
  •  / Studie / Luděk Marold
  •  / Studie / Luděk Marold

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11 x 10,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1887, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1588x

Vyvolávací cena:
1 200

16 000

Příhozy: 50