Čas na serveru 00:48:15

Luděk Marold
Studie k Vaječnému trhu

Id: 302002

Studie k Vaječnému trhu

  •  / Studie k Vaječnému trhu / Luděk Marold

olej/plátno, rozměr 29 x 37 cm, neznačeno, původní poškozený rám, přiložen znalecký posudek Jiřího Pavla, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3692x

Vyvolávací cena:
11 000

79 000

Příhozy: 75