Čas na serveru 11:39:00

Luděk Marold
Studie ryby

Id: 1410

Studie ryby

  •  / Studie ryby / Luděk Marold

kresba tuší, velikost listu 30 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, list byl v minulosti přeložený

zobrazeno: 3511x

Vyvolávací cena:
800

1 200