Čas na serveru 09:30:03

Luděk Marold
V kavárně

Id: 99426

V kavárně

  •  / V kavárně / Luděk Marold
  •  / V kavárně / Luděk Marold
  •  / V kavárně / Luděk Marold
  •  / V kavárně / Luděk Marold

tužka/papír, rozměr ve výřezu 12,6 x 17,6 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 4220x

Vyvolávací cena:

3 800