Čas na serveru 03:16:38

Luděk Marold
V salonu

Id: 225804

V salonu

  •  / V salonu / Luděk Marold
  •  / V salonu / Luděk Marold
  •  / V salonu / Luděk Marold
  •  / V salonu / Luděk Marold
  •  / V salonu / Luděk Marold

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně vč. záručního listu, reprodukováno v časopise Ruch

zobrazeno: 3387x

Vyvolávací cena:
11 000

24 212