Čas na serveru 22:45:57

Luděk Marold
Vojáci

Id: 118401

Vojáci

  •  / Vojáci / Luděk Marold
  •  / Vojáci / Luděk Marold
  •  / Vojáci / Luděk Marold

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3191x

Vyvolávací cena:

15 000