Čas na serveru 13:22:26

Luděk Pešek
Chrám v Korintu

Id: 279801

Chrám v Korintu

  •  / Chrám v Korintu / Luděk  Pešek

olej/papír/podloženo kartonem, viditelný rozměr 32 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu

zobrazeno: 854x

Vyvolávací cena:
1 200