Čas na serveru 19:53:46

Luděk Pešek
Potůček v krajině

Id: 1964

Potůček v krajině

  •  / Potůček v krajině / Luděk  Pešek

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3872x

Vyvolávací cena:

21 100