Čas na serveru 01:13:22

Luděk Pešek
Slévárna

Id: 15601

Slévárna

  •  / Slévárna / Luděk  Pešek
  •  / Slévárna / Luděk  Pešek
  •  / Slévárna / Luděk  Pešek
  •  / Slévárna / Luděk  Pešek

olej/plátno, rozměr 95 x 127 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rozklížený rám, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 8335x

Vyvolávací cena:

26 000