Čas na serveru 05:30:24

Ludmila Janská - Durová
O žních

Id: 6802

O žních

  •  / O žních / Ludmila Janská - Durová

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis a výstavní razítko, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:
1 200

4 700