Čas na serveru 18:06:18

Ludmila Jiřincová
Akrobatka

Id: 1554

Akrobatka

  •  / Akrobatka / Ludmila Jiřincová

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 61 x 41 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, datace 1993, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3159x

Vyvolávací cena:
12 000

29 000