Čas na serveru 09:46:44

Ludmila Jiřincová
Berušky

Id: 47203

Berušky

  •  / Berušky / Ludmila Jiřincová

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2038x

Vyvolávací cena:

7 500