Čas na serveru 12:14:06

Ludmila Jiřincová
Dítě s míčem

Id: 1502701

Dítě s míčem

  •  / Dítě s míčem / Ludmila Jiřincová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, číslováno 11/20, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1697x

Vyvolávací cena:
800

4 099