Čas na serveru 15:13:05

Ludmila Jiřincová
Dívka s ptáčky

Id: 1593

Dívka s ptáčky

  •  / Dívka s ptáčky / Ludmila Jiřincová

kombinovaná technika/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 26,5 x 22,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, osobní dar autorky hudebnímu skladateli Václavu Trojanovi, původní stav

zobrazeno: 1802x

Vyvolávací cena:

14 000