Čas na serveru 13:17:39

Ludmila Jiřincová
Hlava/Odpočívající

Id: 6017

Hlava/Odpočívající

  •  / Hlava/Odpočívající / Ludmila Jiřincová

oboustranný obraz, pastel/papír, rozměr ve výřezu každého 29 x 22 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1941x

Vyvolávací cena:
9 000

27 000