Čas na serveru 14:50:00

Ludmila Jiřincová
Konvolut čtyř kusů

Id: 2042

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Ludmila Jiřincová

litografie/papír, signováno, rozměr ve výřezu: 1) Strnad - 12 x 9,5 cm;, 2) Šachová figurka - 13,5 x 8,5 cm; 3) Maskovaný - 20,5 x 12 cm; 4) Hlavička - 8 x 5 cm; paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena:

3 800