Čas na serveru 22:55:39

Ludmila Jiřincová
Konvolut dvou kusů

Id: 1501406

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Ludmila Jiřincová

litografie/papír; 1) Zamyšlená, rozměr ve výřezu 34 X 25,5 cm, signováno vpravo dole, zkroucená pasparta; 2) Slovenské děvčátko, rozměr ve výřezu 35 x 26,5 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2475x

Vyvolávací cena:
2 200

2 800